Kontakt z nami

gg: 7130255

tel.: +48 22 2925937
lub + 48 601 602 652
fax: +48 22 292 47 88
skype: wineport1
E-mail: wineport@wineport.pl

Aktualne promocje

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY - PORÓWNAJ NAS Z KONKURENCJĄ - DETALE W REGULAMINIE SKLEPU !!!!

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Regulamin

§ 1 Strony transakcji


sklep:
WINEPORT - Dariusz Burzyński
ul MAZOWIECKA 6 
05-100 NOWY DWOR MAZOWIECKI
NIP 531-126-22-59 
REGON 140968530

NABYWCA MOŻE BYĆ WYŁĄCZNIE PEŁNOLETNIA OSOBA FIZYCZNA KTÓRA UKOŃCZYŁA 18 LAT LUB PODMIOT GOSPODARCZY!

UWAGA : Sklep internetowy zastrzega, iż osobom nietrzeźwym i niepełnoletnim nie zostanie sprzedany wina czy też inny alkohol. 

§ 2 Oferta sklepu

Wszystkie podane ceny wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. 

Oferowane przez nas wina, alkohole i inne produkty pochodzą od renomowanych producentów a podane specyfikacje z materiałów przez nich publikowanych bądź zatwierdzonych. 

Niektóre z oferowanych wina, alkohole lub inne produkty mogą być w danej chwili niedostępne, o czym zostaną Państwo poinformowani przez pracownika sklepu www.wineport.pl. 

§ 3 Zamawianie

Zamówienie można złożyć korzystając z formularza na stronie www.wineport.pl, pocztą elektroniczną, z uwzględnieniem zawarcia wszelkich danych wymienionych w formularzy zamówienia zawartym na stronie www.wineport.pl 

Zamówienie potwierdzane jest telefonicznie i / lub pocztą elektroniczną w ciągu 24 godzin. 

W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia z winy kupującego (np. błędny numer telefonu) w ciągu 3 dni roboczych, zostanie ono anulowane. 

Złożenie zamówienia przez Nabywcę przy podanych danych firmy (obowiązujący Nr. NIP) jest równoznaczne z upoważnieniem do wystawienia faktury bez konieczności uzyskania jego podpisu.

§ 4 Formy płatności

Gotówką przy odbiorze towaru 

Poprzez płatnosci elektroniczne dotpay.

Przelewem zgodnie z podaną poniżej procedurą:

sklep www.wineport.pl wystawia fakturę pro-forma na podstawie której Nabywca dokonuje wpłaty. 

z chwilą wpłynięcia na konto sklepu www.wineport.pl płatności, towar jest do odbioru w sklepie Wineport z paragonem lub f-ra. Inne warunki płatności niż uwzględnione powyżej wymagają odrębnych ustaleń.
Konto:
 83 1140 2004 0000 3202 4697 7261
Dane firmy do przelewu:

WINEPORT - Dariusz Burzyński
ul MAZOWIECKA 6 
05-100 NOWY DWOR MAZOWIECKI

w przypadku zamowień samych opakowań prosze je wysylac na adres wineport@wineport.pl.

§ 5 Poufność danych

Dane klienta otrzymane w celu realizacji zamówienia przechowywane są przez www.wineport.pl z uwzględnieniem niezbędnych standardów bezpieczeństwa, wymaganych przez Prawo Polskie. 

Przechowywane dane mogą w każdej chwili zostać udostępnione Klientowi do wglądu. 

Właściciel sklepu www.wineport.pl zastrzega sobie prawa wykorzystywania przechowywanych danych w celu weryfikacji jakości oferowanych usług oraz kontaktu z Klientem w zakresie związanym z realizacją zamówienia lub serwisem posprzedażnym. 

Zebrane dane NIE zostaną przekazane żadnych podmiotom trzecim, nie związanym z www.wineport.pl. 

§ 6 Postanowienia końcowe

Sklep www.wineport.pl zastrzega sobie możliwość odstąpienia od realizacji zamówienia w przypadku niemożności określenia czasu realizacji zamówienia, nieprzewidzianej zmiany cen zakupu wprowadzonych przez dostawcę lub w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych. 


§ 7 - Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem prowadzone są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.

§ 8 Nie prowadzimy wysyłkowej sprzedaży alkoholu dla osób fizycznych, alkohol można zakupić w sklepie internetowym ale odebrać go można tylko w naszym firmowym sklepie:

WINEPORT

ul Św Stanisława 12

01-162 Warszawa

 

sklep otwarty w godzinach:

- 11-30 do 19-30 od poniedziałku do piątku

- 11 do 15-tej w soboty.

 

§ 8 Uwaga nie wszystkie produkty które są na stronie internetowej są w stałej ofercie naszego sklepu firmowego, niektóre produkty sa dostępne tylko na zamówienie. Dlatego wcześniej warto towar zamówić na stronie internetowej

§ 9 Sklep prowadzi sprzedaż wysyłkową pozostałych produktów w sklepie które nie są alkoholem. W celu ustalenia warunków realizacji zamówienia prosimy o kontakt wineport@wineport.pl lub tel 22 292-59-37

§ 10 W przypadku zakupu towarów w tym win i alkoholi przez firmy i inne podmioty posiadające osobowość prawną prosimy o wcześniejszy kontakt wineport@wineport.pl lub tel 22 292-59-37.

§ 11 W przypadku zakupów hurtowych wina na koncesje detaliczną prosimy o wcześniejszy kontakt wineport@wineport.pl lub tel 22 292-59-37.

§ 12 W przypadku zakupów wina na wesele i alkoholu na wesele prosimy o wcześniejszy kontakt wineport@wineport.pl lub tel 22 292-59-37. Prowadzimy specjalne doradztwo odnośnie tematu alkohol na wesele i wina na wesele.

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

Rabaty

3% RABATU PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 500PLN 5% RABATU PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 1000PLN - 7% RABATU PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 1500PLN - 10% RABATU PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 4000PLN - UWAGA ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM!

Sonda

Jak często piję wino

Statystyki

Produktów:
1705
Kategorii:
153
Nowości:
3
Promocje:
0

Cenniki do pobrania

Sklep internetowy Shoper.pl