Kontakt z nami

gg: 7130255

tel.: +48 22 2925937
lub + 48 601 602 652
fax: +48 22 292 47 88
skype: wineport1
E-mail: wineport@wineport.pl

Aktualne promocje

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY - PORÓWNAJ NAS Z KONKURENCJĄ - DETALE W REGULAMINIE SKLEPU !!!!

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Miodula Staropolska 0,5L
Cena: 69,90 zł
1 sztuka

Miodula powstała na bazie wielowiekowych doświadczeń górali z okolic Cieszyna.  Obecna receptura pochodzi z XVIII. Swój niepowtarzalny smak Miodula Staropolska zawdzięcza połączeniu alkoholu zbożowego z najwyższej klasy miodem spadziowym z drzew iglastych głównie jodły oraz beskidzkiej wody. W zapachu wyczuwamy subtelne aromaty słodyczy oraz wanilii. Osad na dnie butelki świadczy o naturalnym pochodzeniu składników. Przed podaniem należy wstrząsnąć butelką. W smaku wyczuwamy wyraźne smaki miodu i wanilii.

  • nowość
Miodula prezydencka 0,5L
Cena: 109,00 zł
1 sztuka

Miodula Prezydencka to tradycyjny, znany od wieków trunek, produkowany na bazie pochodzącego z gór polskiego miodu spadziowo-nektarowego oraz specjalnie skomponowanej mieszanki składników. Miodula Prezydencka, aby zyskać bukiet i niepowtarzalny smak, przez rok leżakuje w dębowych beczkach wykonanych z wiekowego dębu polskiego.

  • nowość
Mieszanka Wielkanocna (Kurczaczek) - 150 g
Cena: 15,00 zł
1 sztuka

 

Przy wejściu do Manufaktury Doti roztacza się zapach czekolady, który niezmiennie urzeka wszystkich gości. To właśnie tutaj, w niewielkiej Manufakturze w Smolcu, od ponad 25 lat łączymy różnorodne smaki, oferując naszym klientom przepyszne chwile z naszymi czekoladkami. Mimo wieloletniej rutyny, wciąż tak samo cieszy nas błysk w oku każdej osoby, która po raz pierwszy próbuje naszych smakołyków.Naszym celem jest stworzenie czekoladek, którymi każdy będzie chciał się podzielić z najbliższymi.

Wielkanocna Mieszanka z zawieszką Kurczaczka. Sezonowa mieszanka przepysznych owoców i orzechów w czekoladzie. Słodki prezent dla rodziny i przyjaciół. Idealna również jako prezent biznesowy

  • nowość
Likier Baileys Irish Cream Lik.17% 1L
Cena: 93,90 zł
1 sztuka
NAJLEPSZA CENA W INTERNECIE!!! Baileys (zarejestrowana jest nazwa handlowa z pominięciem apostrofu) - irlandzki likier tworzony na bazie śmietanki i whisky, z dodatkiem wanilii i kakao. Deklarowana przez producenta zawartość alkoholu to 17%. Po raz p...
  • nowość
Beskidzka Karafka Wiśnia 0.5l
Cena: 36,00 zł
1 sztuka

Polska tradycyjna nalewka w ładnej karafce.  30% zawartosci alkoholu, pojemność 0,5l

  • nowość
Balance Belgian LUXURY Chocolate 85G LUSCIOUS DARK 70%
Cena: 18,90 zł
1 sztuka

Balance to czekolady z prawdziwej małej belgiskiej rodzinnej manufaktury. Belgia słynie z najlepszych na świecie czekolad. Rodzina Klingele zaczeła robić czekolady w domowej manufakturze od 1995. W tej chwili mają już swój zakład produkcyjny ale jakość czekolady mocno odbiega od innych belgijskich producentów masowych. Linia LUXURY to kwintesencja tego jak powinna smakować gorzka czekolada. LUSCIOUS DARK 70%  gladki i kremowy smak kakao klasy premium. Czekolada ta idealnie kompunuję sie z czerwonym wytrawnym winem!

  • nowość
Balance Belgian LUXURY Chocolate 85G ECUADOR DARK 76%
Cena: 18,90 zł
1 sztuka

Balance to czekolady z prawdziwej małej belgiskiej rodzinnej manufaktury. Belgia słynie z najlepszych na świecie czekolad. Rodzina Klingele zaczeła robić czekolady w domowej manufakturze od 1995. W tej chwili mają już swój zakład produkcyjny ale jakość czekolady mocno odbiega od innych belgijskich producentów masowych. Linia LUXURY to kwintesencja tego jak powinna smakować gorzka czekolada. ECUADOR DARK 76%  to gładki smak kakao z nutą owoców tropikalnych. Czekolada ta idealnie kompunuję sie z czerwonym wytrawnym winem!

  • nowość
Balance Belgian LUXURY Chocolate 85G TANZANIA DARK 75%
Cena: 18,90 zł
1 sztuka

Balance to czekolady z prawdziwej malej belgiskiej rodzinnej manufaktury. Belgia słynie z najlepszych na świecie czekolad. Rodzina Klingele zaczeła robić czekolady w domowej manufakturze od 1995. W tej chwili mają już swój zakład produkcyjny ale jakość czekolady mocno odbiega od innych belgijskich producentów masowych. Linia LUXURY to kwintesencja tego jak powinna smakować gorzka czekolada. TANZANIA 75% to intensywny smak kakao z powiewem świeżości. Czekolady te idealnie kompunują sie z czerwonym wytrawnym winem!

  • nowość
Balance Belgian LUXURY Chocolate 85G SEVENTH HEAVEN 85%
Cena: 18,90 zł
1 sztuka

Balance to czekolady z prawdziwej malej belgiskiej rodzinnej manufaktury. Belgia słynie z najlepszych na świecie czekolad. Rodzina Klingele zaczeła robić czekolady w domowej manufakturze od 1995. W tej chwili mają już swój zakład produkcyjny ale jakość czekolady mocno odbiega od innych belgijskich producentów masowych. Linia LUXURY to kwintesencja tego jak powinna smakować gorzka czekolada. SEVENTH HEAVEN 85% to esencja Kakaowego smaku, krzepki i żywy smak kakao klasy premium. Czekolada ta idealnie kompunuję sie z czerwonym wytrawnym winem!

  • nowość

Rabaty

3% RABATU PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 500PLN 5% RABATU PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 1000PLN - 7% RABATU PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 1500PLN - 10% RABATU PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 4000PLN - UWAGA ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM!

Sonda

Jak często piję wino

Statystyki

Produktów:
1711
Kategorii:
153
Nowości:
9
Promocje:
0

Cenniki do pobrania

Sklep internetowy Shoper.pl