Kontakt z nami:

tel.: +48 22 2925937 

lub + 48 601 602 652
fax: +48 22 292 47 88
E-mail: wineport@wineport.pl

Aktualne promocje

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY - PORÓWNAJ NAS Z KONKURENCJĄ - DETALE W REGULAMINIE SKLEPU !!!!

Nasza firma specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju opakowań do win i alkoholi. Jesteśmy w stanie wyprodukować prawie każdy rodzaj skrzynki do wina, prawie każdy rodzaj innego opakowania na wino. Praktycznie wszystkie opakowania do wina możemy w odpowiedni sposób obrandować czy też spersonalizować.

Opakowania na wina czy też skrzynki do wina znakujemy za pomocą: laseru, sitodruku, hot stampingu i innych metod znakowania opakowań.

Skrzynki do wina to nasza specjalność. Mamy ogromną gamę skrzynek na wina w naszej ofercie jak również możemy przygotować każdy projekt na życzenie klienta.

Poza produkcja zajmujemy się doradztwem, jeśli masz specyficzne wymagania odnośnie opakowania do wina czy też innego rodzaju alkoholu prosimy o kontakt z nami oraz przedstawienie wszystkich Państwa kryteriów a postaramy się pomóc wybrać produkt absolutnie idealny dla Państwa.

Produkujemy też specjalne opakowania do bezpiecznego transportu wina, które zabezpieczają wino przed rozbiciem w transporcie.

Nikt w Polsce nie mam tak szerokiej oferty opakowań do wina poza tym to co jest zaprezentowane na stronie to tylko część naszych możliwości.

OPAKOWANIA NA WINA

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena

Rabaty

3% RABATU PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 500PLN 5% RABATU PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 1000PLN - 7% RABATU PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 1500PLN - 10% RABATU PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 4000PLN - UWAGA ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM!

Sonda

Jak często piję wino

Statystyki

Produktów:
2267
Kategorii:
177
Nowości:
0
Promocje:
0

Cenniki do pobrania

Sklep internetowy Shoper.pl