Vignobles Brunot 

Vignobles Brunot to kilka małych rodzinnych winnic z tradycjami w regionie Bordeaux, głównie w apelacji Saint Emilion. Ich wina cieszą się uznaniem krytyków i entuzjastów winiarskich, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, zdobywane przez nich. Wszystkie wina rodziny Brunot posiadają Certyfikat Haute valeur environmental. https://agriculture.gouv.fr/hev-certification

Rodzina Brunot prowadzi działalność winiarską od kilku pokoleń, dbając o tradycję i jakość swoich win. Winiarnie Vignobles Brunot są znane ze swoich wysokiej jakości win, wytwarzanych z różnych odmian winogron, takich jak Merlot, Cabernet Sauvignon, czy Sauvignon Blanc.Ich wina charakteryzują się zrównoważonymi smakami, elegancją i bogactwem aromatów, co przyczynia się do ich uznania zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

W 1922 roku rodzina Brunotów zainwestowała w Saint-Emilion. Czwarte pokolenie, reprezentowane przez enologa Vincenta Brunota, w dalszym ciągu przekazuje dziedzictwo winiarskie w duchu serdeczności, szacunku dla środowiska i jakości produktów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *