Champagne Jean PLENER Fils

Champagne Jean PLENER Fils jest kolejnym z naszych dostawców wina, to mała rodzinna firma w Szampanii, produkująca szampany klasy Grand Cru.
Winnica ta jest zlokalizowana w apelacji Grand Cru Bouzy. W Szampanii jest 300 wiosek ale tylko 17 z nich ma apelację grand cru, między innymi Grand Cru Bouzy. Jean PLENER Fils produkują tylko około 30 tys butelek rocznie. Dla porównania Moet et Chandon to około 30 mln butelek rocznie w zwykłej apelacji AOC Champagne

“Zapraszam Was do odkrycia magii w każdej kropli Champagne Jean PLENER Fils. To nie tylko wino, to sztuka, pasja i tradycja przekazywana od 7 pokoleń. Odkryjcie razem ze mną tę wyjątkową markę, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością.”

Jean PLENER Fils, to nie tylko nazwa, to gwarancja najwyższej jakości win, rodem z francuskiej Szampanii. Każdego kieliszka tego wykwintnego trunku dostarcza niezapomnianych doznań, pełnych delikatnych bąbelków, nut owocowych i delikatnych kwiatowych akcentów.

Podzielcie się ze mną swoimi wrażeniami, otwórzmy razem butelkę tego wyjątkowego szampańskiego doświadczenia. Szampan Jean PLENER – dla tych, którzy cenią wyjątkowość w każdym łyku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *