Selektia Tartufi

Selektia Tartufi to renomowana firma z siedzibą w sercu regionu Umbria we Włoszech, znana z produkcji wyjątkowych produktów truflowych. Specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości olejów truflowych, sosów, past i przypraw, które wyróżniają się intensywnym smakiem i aromatem prawdziwych czarnych i białych trufli. Firma korzysta wyłącznie z naturalnych składników, co podkreśla autentyczność i tradycję jej wyrobów.

Produkty Selektia Tartufi posiadają szereg certyfikatów takich jak: FDA, EVU, IFS, BROS oraz IRK potwierdzających ich jakość i pochodzenie. Wśród najważniejszych znajdują się certyfikaty atestujące, że składniki używane do produkcji są naturalne i pochodzą z ekologicznych upraw. Firma również dba o to, aby proces produkcji odbywał się zgodnie z najwyższymi standardami higieny i bezpieczeństwa, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty i akredytacje.

Oleje truflowe, sosy, pasty i przyprawy Selektia Tartufi stanowią doskonałe uzupełnienie różnorodnych potraw, dodając im wyjątkowego charakteru i głębokiego aromatu. Dzięki nim każde danie staje się wyjątkowe i niezapomniane dla podniebienia.

Wartością dodaną produktów Selektia Tartufi jest nie tylko ich wyjątkowy smak, ale także tradycja i historia regionu Umbria, które są nieodłącznie związane z procesem produkcji tych wyrobów. Dzięki temu każdy kawałek trufli czy kropla oleju truflowego stanowi wspaniałą podróż po włoskim dziedzictwie kulinarnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *