tagaro

Winiarnia Tagaro jest kolejnym z naszych dostawców wina, podobnie jak inni nasi dostawcy panują nad procesem produkcji począwszy od winogron zkończywszy na produkcie finalnym. Tagaro są zlokalizowani w Apulii, która charakteryzuje się suchym i słonecznym klimatem oraz żyznymi glebami. To połączenie warunków klimatycznych i glebowych sprzyja doskonałemu dojrzewaniu winogron, co przekłada się na wysoką jakość win.

Wina Tagaro zdobyły uznanie krytyków winiarskich oraz liczne nagrody na międzynarodowych konkursach, w tym od Jamesa Suclinga, Luka Maroni, Berliner Trophy Wein, a nawet Gambero Rosso co potwierdza ich doskonałą jakość i reputację na rynku winiarskim.

Tagaro specjalizuje się w produkcji win z lokalnych odmian winogron, takich jak Primitivo, Negroamaro, Aglianico. Te odmiany są charakterystyczne dla regionu i nadają winom unikalny smak i aromat.

Tagaro dba o środowisko naturalne i praktykuje zrównoważoną produkcję wina, starając się minimalizować wpływ na ekosystem lokalny i zachować harmonię z otaczającą przyrodą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *